FK Metta/Latvijas Universitāte viesos piekāpjas FK Tukums 2000/TSS-2

Ievietots 15.09.20.

Kārtējo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Tukums 2000/Telms-2
2 - 1

Pirmdien, 14. septembrī, mūsu U-21 komanda aizvadījusi Virslīgas dublieru čempionāta 11. kārtas spēli, Tukuma pilsētas stadiona mākslīgajā laukumā viesojoties pie FK Tukums 2000/TSS-2.

Pirmajā savstarpējā spēlē komandas jau 1. puslaikā bija guvušas piecus vārtus, bet šoreiz spēle aizritēja piesardzīgākā gaisotnē.

Spēles rezultāts tika atklāts 22. minūtē, kad ar precīzu sitienu Ričards Bušmeisters panāca vadību mettiešiem, tomēr līdz puslaika beigām Emeka Basil rezultātu izlīdzināja.

Kopumā pārsvars laukumā piederēja viesiem, kuri vairākās epizodēs neizmantoja savas iespējas.

Šādās spēlēs ir ierasts, ka rezultātu izšķir viens vārtu guvums, un, tuvojoties spēles beigām, šķita, ka komandas spēli noslēgs ar dalītiem punktiem un neizšķirtu.

Tomēr otrā puslaika kompensācijas laikā mājinieki tika pie 11 metru soda sitiena, ko 94. minūtē Kasparam Anmanim izdevās arī realizēt (1:2).

Tehnisku iemeslu dēļ ilgajā kompensācijas laikā viesi devās uz priekšu izraut neizšķirtu, tika pie labas iespējas, tomēr tā tika izniekota un atspēlēšanās neizdevās.

Dramatiskā galotnē piedzīvots zaudējums viesos ar 1:2.

Spēles sākumā mājiniekiem piederēja pārsvars, viņi aktīvi uzbruka, bet ātri sadalījām spēlētājus un precizējām pozīcijas, kā arī sākām veidot pretuzbrukumus. Turpinājumā pārņēmām iniciatīvu, sakārtojām presingu un daudz atņēmām bumbu pretinieka laukuma pusē. Izveidojām daudz pozicionālus uzbrukumus, tomēr netikām pie noslēguma - tika zaudēta divcīņa vai sanāca brāķis izpildījumā. Vārtus guvām pateicoties labai sadarbībai pretuzbrukumā. Puslaika beigās zaudējām vairakas divcīņas laukuma vidū un pie soda laukuma, kas ļāva tukumniekiem panākt izlīdzinājumu. Otro puslaiku iesākām aktīvi un turpinājām kontrolēt spēli, uzbrukt. Izdevās noslāpēt arī pretinieku pretuzbrukumus - bijām tuvu pretspēlētājam, neļāvām veidot uzbrukumus. 68. minūtē stadionā uz neilgu brīdi pazuda gaisma, un, atsākot spēli, zaudējām daudz divcīņu un neizmantojām savus momentus. Izskaņā rupji kļūdījāmies, un pretinieks nopelnīja 11 metru soda sitienu - 1:2. Spēles beigās neizmantojām labu momentu, lai izlīdzinātu rezultātu, un zaudējām spēli. Futbolā gala rezultāts ir atkarīgs no uzvarām mikroepizodes - katra uzvarēta divcīņa, spēle uz apsteigšanu, precizitāte un izpildījums palielina izredzes uzvarēt - šodien zaudējām šajos spēles komponentos. Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris