FK Metta/Latvijas Universitāte viesos piedzīvo zaudējumu pret FK Liepāja-2

Ievietots 13.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Liepāja-2
3 - 1

Ceturtdien, 13. augustā, mūsu U-21 komanda aizvadījusi Virslīgas dublieru čempionāta 8. kārtas spēli, tālajā izbraukumā viesojoties pie FK Liepāja-2.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās mājiniekiem, kuri jau 4. minūtē izvirzījās vadībā.

Turpinājumā mettieši daudz uzbruka un tika pie labām iespējām, tomēr rezultātu izlīdzināt neizdevās.

Līdzsvaru rezultātā puslaika izskaņā panāca Iļja Korotkovs, gūstot vārtus jau trešajā spēlē pēc kārtas 1:1!

Diemžēl otrā puslaika sākums bija ļoti neveiksmīgs – liepājnieki ātri guva divus vārtus, izvirzoties vadībā ar 3:1.

Sarežģītais atspēlēšanās uzdevums viesiem nesekmējās, un no Liepājas punktus pārvest neizdevās.

Zaudējums pret FK Liepāja-2 liedza mūsu futbolistiem līdz punkta attālumam pietuvoties turnīra līderiem.

Kļūdas spēles pārslēgšanās momentos abu puslaiku sākumā noveda pie zaudētiem vārtiem. Aizraujoties ar uzbrukuma darbībām, aizmirstam par saviem pienākumiem aizsardzībā. Statistikas ziņā izveidojām vairakus vārtu gūšanas momentus, pirmajā puslaikā arī izlīdzinājām rezultātu. Tomēr neieguvām pārliecību, neizmantojām savus momentus un zaudējām šo spēli. Šodien bija iespēja nostiprināties starp līgas līderiem, kuru diemžēl neizmantojām. Jābūt nikniem uz sevi - lai progresētu inidividuāli, ir svarīgi sasniegt rezultātu. Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris