FK Metta/Latvijas Universitāte viesos pārspēj Spartaks Jūrmala-2

Ievietots 05.08.19.

Kārtējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte vienība.

Spartaks Jūrmala – 2
0 - 2

Svētdien, 4. augustā, savu 16. spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, viesos aizvadot spēli ar Spartaks Jūrmala otro komandu.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ieņēma 1. vietu ar 15 spēlēs 28 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 7 punktiem atradās 9. vietā.

Spēles sākums ļoti veiksmīgs padevās mettiešiem – 4. un 7. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Krjukovičs un Kartišovs, ātri panākot vadību ar 2:0.

Arī turpinājumā vairāk ar bumbu darbojās viesi, tomēr pēc sekmīgā sākuma vārtus gūt neizdevās, puslaiku noslēdzot ar divu vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā otro brīdinājumu saņēma komandas kapteinis Daniels Fedorovičs, komandu atstājot mazākumā.

Lai arī noraidījums veica korekcijas spēlē, viesi saglabāja koncentrēšanos, spēlējot droši un nosargājot savus vārtus neskartus.

Uzvara ar 2:0 pret Spartaks Jūrmala otro komandu.