Ievietots 29.02.20.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FC Elva
1 - 3

Sestdien, 29. februārī, mūsu U-21 komanda devās uz Tallinu, kur Nike Arena aizvadīja pārbaudes spēli ar Igaunijas Esiliiga (pēc spēka otrā līga) klubu FC Elva.

Spēli ļoti veiksmīgi iesāka FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti, jau 3. minūtē pēc standartsituācijas izvirzoties vadībā – ar precīzu sitienu izcēlās Dario Šits (1:0)!

Kopumā spēle pirmajā puslaikā aizritēja līdzīgā cīņā, neliels pārsvars piederēja mājiniekiem, kuriem bija divas trīs labas iespējas, tomēr Kļava un aizsardzība pārspēta netika.

Otrā puslaika pirmajā pusē nedaudz aktīvāki bija viesi, turklāt 60. minūtē Ričardam Bušmeisteram izdevās rezultāta starpību dubultot – 2:0!

Tas komandu iedvesmoja, un labais noskaņojums deva pārliecību novest spēli līdz uzvarai – izskaņā komandas gan apmainījās ar vārtu guvumiem, tomēr mettieši uzvaru neizlaida.

Pirms dalības “Mercure kauss” izcīņā mūsu dublieri no Igaunijas pārved 3:1 uzvaru pret Esiliiga pagājušās sezonas 5. spēcīgāko komandu FC Elva.

Ātrie vārti deva pārliecību. FC Elva bija labi motivēta un pieredzējusi komanda, taču spēlējām tuvu un agresīvi, liekot pretiniekiem kļūdīties. Kopumā spēle bija līdzīga, kas vairāk norisinājās laukuma vidusdaļā, tomēr abām komandām bija labas iespējas. Kaut kur mums nedaudz paveicās, bet, manuprāt, uzvarējām pelnīti. Spēlētājiem bija labs noskaņojums un laba pašatdeve visas spēles garumā. Turpinām attīstīt individuālās kvalitātes, kā arī no katras spēles ņemam līdzi pozitīvās lietas!Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris