Ievietots 15.02.20.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi arī mūsu U-21 komanda.

FK Liepāja-2
2 - 4

Sestdien, 15. feburārī, Liepājā pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, viesojoties pie citas Virslīgas Dublieru čempionāta komandas FK Liepāja-2.

Liepājnieki spēli aizvadīja diezgan pieredzējušā sastāvā, taču tas neliedza viesiem nedaudz vairāk kontrolēt bumbu un aizvadīt labu pirmo puslaiku.

Pirmajās 45 minūtēs iespējas bija abām komandām, taču ar realizāciju labāk veicās FK Metta/Latvijas Universitāte futbolistiem, kas izvirzījās vadībā ar 2:0.

Otrā puslaika sākumā gan FK Liepāja-2 futbolisti desmit minūšu laikā guva divus vārtus un izlīdzināja rezultātu – 2:2.

Tomēr mettieši pēc ielaistajiem vārtiem ātri atbildēja ar iniciatīvu bumbas kontrolē un labu individuālo meistarību visos spēles kompenentos.

Tas likumsakarīgi deva pārliecību un attaisnojās uz tablo – divi gūtie vārti un uzvara ar 4:2!

Nākamnedēļ komandas tiksies vēlreiz, mettiešiem pretiniekus uzņemot Hanzas vidusskolas laukumā.