FK Metta/Latvijas Universitāte svarīgā spēlē mājās pieveic FK Jelgava-2

Ievietots 11.08.19.

Kārtējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte vienība.

2 - 1
FK Jelgava

Svētdien, 11. augustā, savu kārtējo 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, mājās uzņemot FK Jelgava otro komandu.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ieņēma 1. vietu ar 16 spēlēs 31 izcīnīto punktu, kamēr pretinieki ar 23 punktiem atradās 3. vietā.

Spēles pirmajā puslaikā izteikti bīstamus momentus komandas neizveidoja. Bumbu daudz vairāk kontrolēja mājinieki, turklāt neļāva ātri uzbrukumus iesākt arī jelgavniekiem.

Labākā iespēja pēc soda sitiena izpildes bija Jēkabam Lagūnam, tomēr viņa sitiens no pateicīgas pozīcijas mērķi nesasniedza.

Otro puslaiku mettieši iesāka aktīvāk un izveidoja vairākus pusmomentus, tomēr FK Jelgava-2 pretuzbrukumā pēc centrējuma 66. minūtē izvirzījās vadībā – 0:1.

Turpinājums zaļi-baltajiem izvērtās ļoti sekmīgs – pēc labas saspēles 67. minūtē Jegors Novikovs ar precīzu sitienu rezultātu izlīdzināja, bet 4 minūtes vēlāk Jēkabs Lagūns realizēja Kartišova nopelnīto 11 metru soda sitienu – 2:1.

Lai arī spēles izskaņā otro brīdinājumu un noraidījumu saņēma Vientiess, tomēr mettieši uzvaru neizlaida. Svarīgi 3 punkti turnīra tabulā – 2:1!