FK Metta/Latvijas Universitāte spēles izskaņā izrauj uzvaru pret BFC Daugavpils-2

Ievietots 31.08.19.

Kārtējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte vienība.

BFC Daugavpils – 2
1 - 2
Skanstes SK

Sestdien, 31. augustā, savu kārtējo spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, viesos tiekoties ar BFC Daugavpils-2.

Pirms gaidāmās spēles mūsu futbolisti ieņēma 2. vietu ar 18 spēlēs 37 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 22 punktiem atradās 6. vietā.

Abas komandas aizvadījušas divas savstarpējās spēles – viesos mettieši cīnījās neizšķirti 1:1, bet mājās piekāpās pretiniekam ar 0:4.

Jau no spēles pirmajām minūtēm iezīmējās spēles gaita – bumbas kontroli pārliecinoši pārņēma viesi, kamēr daugavpilieši meklēja iespējas pretuzbrukumos.

Lai gan brīžiem pretinieki nosēdās ļoti zemu, un mettiešu spiediens bija liels, vārti netika gūti, pie labākās iespējas puslaikā tiekot Lagūnam, kura sitiens no teicamas pozīcijas lidoja garām.

Arī otro puslaiku FK Metta/Latvijas Universitāte iesāka enerģiski, līdz 60. minūtē panāca savu – pēc Kartišova piespēles no aptuveni 13 metriem precīzi sita Jēkabs Lagūns – 1:0!

Šķietami mettiešiem bija jāsaglabā pārsvars, tomēr tikai minūti vēlāk pēc koncentrēšanās zuduma pretinieki ar vienu no retajiem momentiem no vārtu priekšas guva vārtus – 1:1.

Tas nozīmēja, ka galotnē zaļi-baltajiem neizbēgami bija jādodas uz priekšu, lai izrautu uzvaru, kas diezgan likumsakarīgi arī tika izdarīts.

Viesiem padevās teicama komandas saspēle, un Jēkabs Lagūns ar savu otro vārtu guvumu no tuvas distances 88. minūtē izrāva uzvaru – 2:1!