FK Metta/Latvijas Universitāte pārliecinoši pārspēj Valmiera Glass ViA-2

Ievietots 26.08.19.

Kārtējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte vienība.

Valmiera FC-2
0 - 4

Pirmdien, 26. augustā, savu kārtējo spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, viesos tiekoties ar Valmiera Glass ViA-2.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ieņēma 2. vietu ar 17 spēlēs 34 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 16 punktiem atradās 7. vietā.

Jau kopš spēles sākuma viesi pārņēma iniciatīvu un 9. minūtē guva vārtus – laba komandas saspēle un vārtu priekšā precīzi sita Aleksandrs Kartišovs (1:0)!

Arī turpinājumā FK Metta/Latvijas Universitāte futbolistiem piederēja iniciatīva un izdevās izveidot vairākas labas vārtu gūšanas iespējas.

Līdz puslaika izskaņai vienu tādu arī izdevās realizēt, kad pēc lieliskām individuālajām darbībām precīzi sita Ričards Žaldovskis – 2:0!

Otro puslaiku mettieši iesāka piezemēti, taču joprojām vairāk uzbruka un saglabāja teritoriālu pārsvaru. Tas rezultējās vārtu guvumā, kad 54. minūtē otrreiz precīzs bija Žaldovskis – 3:0!

Uzreiz pēc tam par rupju pārkāpumu noraidījumu saņēma mājinieki, un spēles turpinājumā viesu iniciatīva tikai pieauga, pretiniekus piespiežot vairākkārt pat pie soda laukuma.

Spēles noslēdzošajā daļā ar vārtu guvumu izcēlās arī Aleksejs Krjukovičs, un spēle noslēdzās ar pārliecinošu zaļi-balto panākumu ar 4:0!