FK Metta/Latvijas Universitāte neizmanto iespējas un piekāpjas FK Jelgava-2

Ievietots 18.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

1 - 2
FK Jelgava

Pirmdien, 17. augustā, mūsu U-21 komanda aizvadījusi Virslīgas dublieru čempionāta 9. kārtas spēli, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Jelgava-2.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā – nedaudz vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, bet abas komandas apmainījās ar pusmomentiem.

Tomēr īsā laikā jelgavnieki panāca divu vārtu pārsvaru – ātrs uzbrukums un stūra sitiens, un 18. minūtē uz tablo jau 0:2.

Mettiešiem bija vairākas teicamas iespējas rezultāta starpību samazināt, tomēr iespējas tika izšķērdētas.

Otrā puslaika sākumā FK Metta/Latvijas Universitāte devās meklēt iespējas uzbrukumā, tomēr allaž kaut kas pietrūka.

72. minūtē par tālsitienu izšķīrās Tomass Zants, panākot 1:2, bet uzreiz pēc tam Bruno Melnis no tuvas distances nespēja pārspēt vārtsargu.

Drīz pēc tam izcila iespēja bija Kaikinam, taču viņa sitienu no līnijas izsita aizsargs, bet pirmspēdējā minūtē Korotkovs trāpīja pa pārliktni.

Daudz neizmantotas iespējas, un zaudējums 1. apļa noslēgumā ar 1:2.

Otro spēli pēc kārtas ātri zaudējām vārtus un, neizmantojot savus momentus, zaudējām spēli. Diemžēl otro apli noslēdzam ar diviem zaudējumiem pēc kārtas, zaudējot punktus, tagad atrodamies turnīra tabulas vidū. Nonākot šādā situācijā, ir svarīgi saglabāt mieru, izanalizēt savas kļūdas un turpināt neatlaidīgi strādāt, lai atgūtu pārliecību un uzlabotu savu sniegumu.Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris