FK Metta/Latvijas Universitāte mājās piekāpjas FK Ventspils-2 futbolistiem

Ievietots 31.07.20.

Kārtējo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

1 - 2
FK Ventspils – 2

Piektdien, 31. jūlijā, mūsu U-21 komanda otro reizi šonedēļ aizvadījusi Virslīgas dublieru čempionāta spēli, 5. kārtas ietvaros uzņemot FK Ventspils-2.

Pirmo puslaiku aktīvāk iesāka pretinieki un tika par to atalgoti. 12. minūtē pēc stūra sitiena visaugstāk izleca Dusalijevs, izvirzot viesus vadībā.

Arī pēc vārtu guvuma pārsvars piederēja ventspilniekiem, kas arī vairāk kontrolēja bumbu. Vienā no epizodēm mettiešus pēc Tālberga sitiena paglāba pārliktnis.

Mājinieki aktivizējās tuvojoties puslaika beigām, un puslaika pēdējās sekundēs teicamu sitienu vārtu augšējā stūrī izdarīja Tomass Zants, panākot izlīdzinājumu – 1:1.

Otro puslaiku enerģiski iesāka mettieši, tomēr 61. minūtē ar precīzu sitienu no 20 metriem Tālbergs atguva vadību ventspilniekiem – 1:2.

Drīz pēc tam mājiniekus vēlreiz paglāba pārliktnis, bet citā epizodē komandu spēlē atstāja Jānis Beks, atvairot sitienu no tuvas distances.

Lai gan beigu ofensīvu zaļi-baltie izvērsa, bīstams sitiens no distances bija Novikovam, un pēdējās minūtēs tika pie stūra sitiena – rezultāts vairs nemainījās.

Zaudējums 1:2 mājās pret FK Ventspils-2.

Daudz gaisa divcīņas, atlēkušās bumbas un liels blīvums - šādi var raksturot šodienas spēli. No uzvarām katrā mikroduelī bija atkarīgs gala rezultāts. Protams, ka var teikt, ka spēli izšķīra standartsituācijas, jo abus vārtus ielaidām pēc stūra sitieniem. Tomēr galu galā netikām pie labiem vārtu gūšanas momentiem tieši tāpēc, ka zaudējām svarīgas divcīņas, atlēkušās bumbas un nespējām ātri nogādāt bumbas brīvajās zonās, tās izmantot. Tie ir arī momenti, kuriem pievērsām uzmanību pirms spēles un pārtraukumā - tieši tas mums palīdzēja izlīdzināt rezultātu. Vārtus atnesa: uzvarēta divcīņa, atlēkusī bumba, ātra pāreja uzbrukumā, izmantojot brīvās zonas, kā arī precīza nestandarta darbība soda laukumā. Šodien šo ieroci izmantojām tikai vienreiz, un diemžēl uzvarai ar to bija par maz.Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris