Ievietots 22.02.20.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

0 - 3
FK Liepāja-2

Sestdien, 22. februārī, Hanzas vidusskolas laukumā mūsu U-21 komanda uzņēma FK Liepāja-2 komandu, kuru pirms nedēļas viesos izdevās pārspēt ar 4:2.

Uzreiz no pirmās minūtes iniciatīvu pārņēma mettieši, un 5. minūtē tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, tomēr Puzirevska sitienu atvairīja vārtsargs.

Lai gan 15 minūtes mājiniekiem bija liels spiediens, vienā no pretuzbrukumiem viesi nopelnīja pendeli un FK Liepāja-2 leģionārs savu iespēju izmantoja – 0:1.

Turpinājumā FK Metta/Latvijas Universitātes spiediens nedaudz noplaka, tomēr teritioriālais pārsvars joprojām bija liels.

Pamatīgā vējā zaļi-baltie centās uzbrukt caur flangiem ar piespēlēm gar vārtiem un centrējumiem, tomēr rezultātu izlīdzināt neizdevās.

Otrā puslaika sākumā mājinieki veica vairākas spēlētāju maiņas, taču aktivitāte uzbrukumā pēc izmaiņām sastāvā nemazinājās.

Tomēr pēc kļūdas aizsardzībā, viesi ātrajā uzbrukumā guva otros vārtus un mettieši nonāca iedzinējos ar 0:2.

Spēles beigās uzbrukumi kļuva haotiskāki, tomēr ne tikai neizdevās starpību samazināt, bet izskaņā savus trešos vārtus guva FK Liepāja-2 uzbrucējs.

Otrreiz divu nedēļu laikā FK Liepāja-2 pārspēt neizdodas.