FK Metta/Latvijas Universitāte izgāž pirmo puslaiku un piekāpjas Riga FC-2

Ievietots 15.09.19.

Kārtējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte vienība.

1 - 4
Riga FC-2

Svētdien, 15. septembrī, savu kārtējo spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, savā laukumā uzņemot Riga FC-2.

Pirms gaidāmās spēles mūsu futbolisti ieņēma 2. vietu ar 19 spēlēs 40 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 31 punktu atradās pozīciju zemāk.

Abas komandas aizvadījušas divas savstarpējās spēles – viesos mūsu futbolisti cīnījās neizšķirti 1:1, bet mājās pārspēja pretinieku ar 2:1.

Spēles sākums mettiešiem bija pagalam nesekmīgs – ielaisti vārti 2. un 12. minūtē, un agri spēle iesākta ar nonākšanu iedzinējos ar 0:2.

Lai arī turpinājumā ar bumbu nedaudz vairāk darbojās mājinieki, Riga FC-2 futbolisti cīņā iesaistījās ļoti pašaizliedzīgi un sekmīgi aizsargājās.

Vienā no viesu uzbrukumiem Jurijs Matvejevs norāva izgājienu vienatnē pret vārtsargu, saņemot noraidījumu un vēl vairāk pabojājot mettiešu pozīcijas.

Arī ar to nebija gana – 45. minūtē soda laukumā bumbu saņēma Čugunovs, gūstot komandas trešos vārtus. Uz tablo 0:3 pēc pirmā puslaika.

Otro puslaiku FK Metta/Latvijas Universitāte iesāka aktīvi, neskatoties uz spēli mazākumā, aktīvi dodoties uz priekšu un enerģiski veidojot uzbrukumus.

Vispirms gan ar ceturtajiem vārtiem izcēlās viesi, bet 69. minūtē Vinicius Oliveira De Veneranda ar vārtu guvumu atkal samazināja vārtu starpību – 1:4.

Pēdējās divdesmit minūtēs mājinieki izveidoja vairākus lieliskus momentus un pēc spiediena varēja atgūt vismaz vienus vārtus, bet tas neizdevās, piedzīvojot zaudējumu.