FK Metta/Latvijas Universitāte izbraukumā izcīna sauso uzvaru pret FK Ventspils-2

Ievietots 30.09.20.

Kārtējo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Ventspils – 2
0 - 2

Otrdien, 29. septembrī, FK Metta/Latvijas Universitāte komanda aizvadījusi Virslīgas dublieru čempionāta 14. kārtas spēli, Ventspils 2. pamatskolas stadionā viesojoties pie FK Ventspils-2.

Spēles sākumā mettieši izvirzījās vadībā – 10. minūtē par savu aktivitāti uzbrukumā atalgots tika Artjoms Puzirevskis, kurš pēc teicamas Kristofera Rēķa piespēles ar precīzu sitienu panāca 1:0!

Kopumā pirmajā puslaikā abām komandām bija vēl divas trīs labas izdevības gūt vārtus, bet sekmīgāki bija tieši viesi – 40. minūtē Bruno Melnis pārsvaru dubultoja (2:0).

Otrajā puslaikā laukumā bija līdzīga cīņa, arī bumbas kontrolē abas komandas sacentās līdzvērtīgi. Arvien enerģiskāk uz priekšu devās arī ventspilnieki, kuri meklēja iespēja atspēlēties.

FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti gan spēlēja droši aizsardzībā, savus vārtus neskartus un uzvaru saglabājot arī līdz spēles beigām, izcīnot likumsakarīgu uzvaru ar 2:0!

Šodien bumbas kontroles un momentu ziņā abām komandām bija līdzīga statistika, bet spēles mikroepizodēs un individuālajos momentos mēs noteikti bijam pārāki. Aizsardzībā visas 90 minūtes spēlējam ļoti kompakti, uzvarējām divcīņas, bijām pirmie cīņā par otrajām bumbām. Uzbrukumā precīzi un ātri nogādājām bumbu pretinieka laukuma pusē, katru savu uzbrukumu mēģinājām noslēgt ar sitienu. Šīs individuālās uzvaras palīdzēja nosargāt savus vārtus un deva pamatu gūtajiem vartiem un uzvarai šajā spēlē. Kā jau teicu iepriekš - tieši no individuālajām uzvarām ir atkarīgs spēles rezultāts un spēlētāju izaugsme. Šodien paši sev parādījām labu piemēru un sasniedzām vēlamo rezultātu.Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris