FK Metta/Latvijas Universitāte izbraukumā cīnās neizšķirti pret BFC Daugavpils-2

Ievietots 24.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

BFC Daugavpils – 2
0 - 0

Pirmdien, 24. augustā, FK Metta/Latvijas Universitāte komanda aizvadījusi Virslīgas dublieru čempionāta 10. kārtas spēli, Daugavpils stadionā “Celtnieks” viesojoties pie BFC Daugavpils-2.

Spēles pirmo puslaiku abas komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, momentus izveidojot pie abiem vārtiem.

Neliels pārsvars piederēja FK Metta/Latvijas Universitāte futbolistiem, taču pārtraukumā komandas devās pie likumsakarīga 0:0.

Otro puslaiku daudz enerģiskāk iesāka mettieši un uzreiz pārņēma iniciatīvu laukumā, pretiniekiem liekot darboties aizsardzībā.

Lai gan viesiem padevās labs spiediens, un iespējas izraut uzvaru bija, tomēr vārti šajā spēlē tā arī netika gūti.

No Daugavpils mūsu dublieru komanda pārved bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Veiksmīgi un atbildīgi nospēlējām aizsardzībā un saglabājām savus vārtus neskartus - tas ir liels pluss un pamats individuālajai izaugsmei. Toties nebijām precīzi uzbrukuma darbībās, neizmantojām potenciālos momentus un sadalījām punktus ar pretinieku, kas savukārt ietekmē komandas gala rezultātu un vietu tabulā.Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris