FK Metta/Latvijas Universitāte gūst divus vārtus un mazākumā pārspēj Riga FC-2

Ievietots 08.05.19.

Ceturto spēli 1.līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Skanstes SK
2 - 1
Riga FC-2

Trešdien, 8. maijā, savu ceturto spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga FC-2.

Spēles sākumā nelielu ofensīvu veica mājinieki, tomēr uzbrukumā pietrūka precizitātes. Tikmēr viesi meklēja iespējas pieturēt bumbu un spēli nomierināt.

Bumbas kontrolē arī turpinājumā neliels pārsvars bija FK Metta/Latvijas Universitāte futbolistiem, kuriem izdevās arī izveidot pirmo bīstamo momentu spēlē – labā pozīcijā nonāca Kovaļonoks, tomēr Puriņš sitienu ar pūlēm atvairīja.

Puslaika noslēdzošājā daļā mettieši turpināja aktīvi meklēt iespējas uzbrukumā, un tas deva rezultātu – 34. minūtē Ričards Ulmis ar viltīgu sitienu izvirzīja mūsu komandu vadībā – 1:0!

Otrā puslaika sākumā spēle izlīdzinājās, arvien vairāk uzbrukumos dodoties arī Riga FC-2 futbolistiem, bet 63. minūtē labs sitiens no 23 metriem padevās Vientiesam, tomēr vārtsargs bumbu atsita.

Tomēr desmit minūtes vēlāk zaļi-baltie panāca savu – soda laukumā neatļauti kavēts tika Kristaps Liepa, un sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Ņikita Kovaļonoks – 2:0!

Mirkli vēlāk Ņikita gan nesavaldījās, un pēc pretinieku vārtu guvuma iesita pretiniekam un saņēma noraidījumu. Mazākumā gan mājinieki spēlēja pašaizliedzīgi un uzvaru noturēja – panākums mājās ar 2:1!