FK Metta/Latvijas Universitāte cīnās neizšķirti ar Spartaks Jūrmala-2

Ievietots 26.05.19.

Septīto spēli 1.līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

1 - 1
Spartaks Jūrmala – 2

Svētdien, 26. maijā, savu septīto spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Spartaks Jūrmala-2.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ieņēma dalītu 1. vietu ar 13 izcīnītajiem punktiem (turklāt viena spēle rezervē), kamēr jūrmalnieki ar 7 zaudējumiem tikpat spēlēs atradās turnīra noslēdzošajā pozīcijā.

Spēles sākumā laukumā bija redzama līdzīga cīņa, notikumiem vairāk norisinoties laukuma vidusdaļā.

Pirmais bīstamais moments izveidojās pie viesu vārtiem – labi no distances uzsita Bičevskis, bet atlēkušo bumbu vārtos raidīt neizdevās.

Pie vārtu gūšanas iespējas tika arī Spartaks Jūrmala-2, kad vairāki sitiena mēģinājumi gan mērķi nesasniedza.

Puslaika izskaņā jau šķita, ka tas noslēgsies ar bezvārtu neizšķirtu, bet 43. minūtē pēc teicamas Ušacka piespēles no vārtu priekšas precīzi sita Artjoms Puzirevskis – 1:0!

Tomēr otrā puslaika sākumā jūrmalnieki rezultātu izlīdzināja – stūra sitiens, raidījums ar galvu un 51. minūtē rezultāts uz tablo jau 1:1.

Turpinājumā neliels pārsvars bija mettiešiem, tomēr izteikti bīstamu momentu nebija – uzbrukumos devās arī Spartaks Jūrmala-2, bet aizsardzībā mājinieki spēlēja droši.

75. minūtē bumba gan lidoja pretinieku vārtu tīklā, bet Šmitiņa vārtu guvums netika ieskaitīts aizmugures stāvokļa dēļ. Mirkli vēlāk lieliska iespēja bija Puzirevskim, bet no teicamas pozīcijas sitiens lidoja garām.

Izskaņā ofensīvu veica FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti, cenšoties izraut uzvaru, tomēr tas neizdevās. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.