FK Metta/Latvijas Universitāte ar minimālu rezultātu pārspēj Spartaks Jūrmala-2

Ievietots 10.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

1 - 0
Spartaks Jūrmala – 2

Svētdien, 9. augustā, mūsu U-21 komanda aizvadījusi Virslīgas dublieru čempionāta 7. kārtas spēli, savā laukumā uzņemot Spartaks Jūrmala-2.

Spēli aktīvi iesāka mettieši, jau 5. minūtē izvirzoties vadībā – vārtu priekšā līdz galam pacīnījās Iļja Korotkovs, panākot 1:0!

Kopumā puslaikā mājiniekiem piederēja liels teritoriālais pārsvars un bija padaudz momenti – vietām paglāba vārtsargs, vietām pietrūka precizitātes.

Pēc stūra sitiena Kārlim Vilnim izdevās trāpīt vārtos, bet tika fiksēta bīstama spēle, taču citā epizodē zaļi-baltie trāpīja pa pārliktni.

Otrā puslaika sākumā divreiz bīstamos pretuzbrukumos aizskrēja Spartaks Jūrmala-2 – pirmajā epizodē komandu paglāba Beks, bet otrajā Novikovs.

FK Metta/Latvijas Universitāte komanda vairāk kontrolēja bumbu, bet atkal palika bez ieskaitītiem vārtiem – Korotkovs pēc standartsituācijas atradās aizmugurē.

Tuvojoties spēles beigām uzreiz trīs bīstamus uzbrukumus izveidoja viesi – pirmajā vietā bija Beks, bet divās epizodēs pretinieki netrāpīja paši.

Mūsu U-21 komanda pārsvaru neizlaida un izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas!

Pirmajā puslaikā ātri atklājām spēles rezultātu, daudz kontrolējām bumbu un izveidojām vairākas vārtu gūšanas iespējas. Visu laiku bijām tuvu otrajiem vārtiem, bet pietrūka precizitātes momentu realizācijā vai vienkārši veiksmes. Pretiniekiem neveicās ar pretspēli, ar spēli uzbrukumā, un pie mūsu vārtiem nebija bīstamu momentu. Nonākot šādā situācijā, ir svarīgi saglabāt disciplīnu un koncentrēšanos, jo viena mūsu kļūda var visu mainīt, bet pretiniekiem dažas veiksmīgas epizodes var ļaut atgūt pārliecību - mums bija nepieciešams izmantot savas iespējas. Otrā puslaika sākumā turpinājam uzbrukt un veidot momentus, bet diemžēl neizmantojām pārsvaru, un, kā jau minēju iepriekš, pretiniekiem ar to pietika, lai atgūtu pārliecību - viņi sāka veidot pretspēli, izmantojot mūsu kļūdas, vairākas reizes aizskrēja pretuzbrukumos un izveidoja bīstamus momentus. Otrā puslaika otrā daļa aizritēja kā uz lielām šūpolēm, bet, neskatoties uz to, noturējām rezultātu un uzvarējām spēlē. Atkārtošos, bet šādās situācijās svarīgi ir saglabāt koncentrēšanos, jo tas var palīdzēt izmantot pārsvaru un sasniegt drošu rezultātu.Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris