FK Metta kompensācijas laikā ielaiž vārtus un piekāpjas Riga FC

Ievietots 07.05.19.

Otro spēli otrajā spēļu aplī aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

Riga FC
2 - 1

Otrdien, 7. maijā, RTU stadionā savu 11. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, viesojoties pie Latvijas čempiones Riga FC.

Spēles sākumā nelielu ofensīvu veica Riga FC futbolisti, tomēr pirmo bīstamo momentu izveidoja mettieši – Krollis lieliski ar piespēli atrada Masangane, kura izgājienu atbruņoja vārtsargs, bet sekojošais Lagūna sitiens lidoja nedaudz garām.

14. minūtē jau laba iespēja bija mājiniekiem – Ošs teicami atvairīja sitienu no 10 metriem. Arī turpinājumā nedaudz vairāk ar bumbu bija Riga FC, kamēr FK Metta futbolisti meklēja iespējas pretuzbrukumos.

Pusmomenti padevās abām komandām, līdz 40. minūtē ļoti reāla iespēja pavērās zaļi-baltajiem – pēc centrējuma ar galvu sita Krollis, vārtsargs bumbu ar pūlēm atsita, bet Lagūnam atlēkušo bumbu vārtos iebakstīt neizdevās – 0:0 pēc pirmā puslaika.

Otrā puslaika pirmajā pusē abas komandas apmainījās ar bīstamām standartsituācijām – gan pēc Lagūna, gan Karašauska sitieniem precīzi darbojās vienību vārtsargi.

Arī turpmāk pēc neliela mājinieku spiediena vairākkārt teicami darbojās Dāvis Ošs, tomēr 73. minūtē pēc strīdīgas epizodes Riga FC atklāja rezultātu – 0:1.

Ilgi gan viesi iedzinējos nepalika – divas minūtes vēlāk Tamirlan Dzhamalutdinov viltīgi izpildīja standartsituāciju un guva vārtus – 1:1!

Spēles izskaņā ļoti bīstami pret vārtiem izrāvās Karašausks, taču kārtējo reizi fantastiski nospēlēja Dāvis Ošs.

Tomēr tikai kompensācijas laikā Riga FC izrāva uzvaru – no vārtu priekšas precīzs bija Darko Lemajič – 1:2. Nepatīkams zaudējums spēles izskaņā.