FK Metta izspēlē kaujiniecisku neizšķirtu pret Valmiera FC

Ievietots 21.07.20.

Devīto spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 2
Valmiera FC

Otrdien, 21. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 9. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, pirmā apļa noslēgumā Daugavas stadionā uzņemot Valmiera FC.

Pirmo puslaiku uzreiz ar sitienu pa vārtiem uzsāka mettieši, taču ātri nonāca iedzinējos – 8. minūtē Luka Silagadze realizēja soda sitienu no 20 metriem (0:1).

Turpinājumā vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, uzbrukumus cenšoties veidot caur flangiem, tomēr piespēli soda laukumā allaž pārtvēra pretinieki vai uzbrukumā pietrūka precizitātes.

Tuvojoties puslaika izskaņai joprojām teritoriāls pārsvars bija FK Metta futbolistiem, bet bez bīstamiem momentiem. Tikmēr valmierieši noslēgumā uzsita bīstami no soda laukuma robežām – bumba lidoja nedaudz garām.

Otro puslaiku ļoti aktīvi uzsāka mettieši, pilnībā pārņemot iniciatīvu laukumā. Mājinieki daudz vairāk kontrolēja bumbu un tika atalgoti – individuāli līderību uzņēmās Rihards Ozoliņš un no 20 metriem sita precīzi!

Tas nebija viss – FK Metta turpināja uzbrukt un 72. minūtē pēc Masanganes izdarītā sitiena atlēkušo bumbu tīklā iebakstīja Ozoliņš, atzīmējoties otro reizi spēlē – 2:1!

Spēles noslēgumā Valmiera FC aktīvāk devās uz priekšu, lai atspēlētos, un 88. minūtē panāca savu – pēc standartsituācijas bumba atleca uz 16 metriem, un Kārkliņš trāpīja vārtos – 2:2.

Izskaņā abas komandas devās pēc uzvaras, bet rezultāts vairs nemainījās. Kaujiniecisks neizšķirts.

Helmuts Saulītis, Roberts Ķipsts, Normunds Uldriķis, Franklin Joseph, Emīls Birka, Benson Fazili, Rihards Ozoliņš, Matīss Zēģele, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis, Danilo Perassolli