FK Metta izgāž pirmo puslaiku un piekāpjas FK Jelgava

Ievietots 30.10.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

0 - 3
FS Jelgava

Trešdien, 30. oktobrī, FK Metta futbolisti aizvadījuši Optibet Virslīgas 34. kārtas spēli, Daugavas stadionā uzņemot FK Jelgava.

Spēli komandas iesāka piesardzīgi, cenšoties pārņemt iniciatīvu laukumā, tomēr bīstamu momentu pirmajās piecpadsmit minūtēs nebija.

16. minūtē divreiz pēc bīstamiem sitieniem komandu glāba Ošs, taču minūti vēlāk jelgavnieki guva vārtus – precīzs bija Marks Kurtišs (0:1).

Ielaistie vārti ne gluži sapurināja mettiešus, bet tieši otrādi, pretinieki pārņēma iniciatīvu un bumbas kontroli.

Diemžēl puslaika beigās viesi guva vēl divus vārtus pēc neveiksmīgām epizodēm aizsardzībā, puslaiku noslēdzot iedzinējos ar 0:3.

Otro puslaiku FK Metta futbolisti iesāka aktīvi, tomēr līdz izteikti bīstamam momentam netika.

Jelgavnieki atbildēja ar pāris prettriecieniem, tomēr aizsardzība un Ošs bija vietā.

Tuvojoties spēles beigām mājinieki uzspieda savu spēli, dodoties pēc vismaz vieniem vārtiem, tomēr tos gūt neizdevās.

Mājās piedzīvots zaudējums ar 0:3, kas nozīmē, ka neizdosies pacelties augstāk par 9. vietu.