FK Metta izbraukumā piedzīvo zaudējumu pret FK Tukums 2000/Telms

Ievietots 03.07.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Tukums 2000/Telms
2 - 0

Svētdien, 3. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Tukuma pilsētas stadionā viesojoties pie FK Tukums 2000/Telms.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, vairāk kontrolējot bumbu un meklējot iespējas uzlauzt tukumnieku aizsardzību.

No labas pozīcijas uzsita Vapne – vietā bija vārtsargs, bet Rēķa tālsitiens spēcīgi aizspurdza gar augšējo vārtu stūri.

Tomēr savu pirmo reālo iespēju izmantoja mājinieki – 30. minūtē no 16 metriem precīzi sita Anmanis (0:1).

Puslaika izskaņā no tālienes sita Melnis, taču atkal bumbu atvairīja Vilkovs, atstājot savu komandu minimālā vadībā.

Otrā puslaika sākumā pretuzbrukumā pa pārliktni trāpīja Gomi, bet jau no pirmajām minūtēm teritoriālu pārsvaru ieguva FK Metta futbolisti.

Viesi tika pie vairākām standartsituācijām un daudz meklēja iespējas caur flangiem, taču mājinieku aizsardzība darbojās cieši.

Izskaņā mettieši metās izraut neizšķirtu, bet iekrita pretuzbrukumā, kurā precīzi sita Švāns (0:2).

Jānis Beks, Daniels Fedorovičs, Kārlis Vilnis, Normunds Uldriķis, Rūdolfs Zeņģis, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Jānis Grīnbergs, Artjoms Puzirevskis