FK Metta ielaiž abu puslaiku beigās un piekāpjas FK Auda

Ievietots 27.06.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 2
FK Auda

Pirmdien, 27. jūnijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo 3. apļa spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Daugavas stadionā uzņemot FK Auda.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā, kurā neliels bumbas kontroles pārsvars piederēja mājiniekiem.

Kopumā puslaiks tika aizvadīts bez izteikti bīstamiem momentiem, līdz 44. minūtē uz FK Metta vārtiem tika piešķirts diskutabls 11 metru soda sitiens.

Sekojošo pendeli realizēja Krapukhin, puslaika izskaņā panākot vadību FK Auda (0:1).

Tieši viesi izveidoja pirmo bīstamo momentu otrajā puslaikā – 61. minūtē trāpot pa stabu, bet atkārtoto sitienu atvairīja Beks.

Tuvojoties izskaņai mājinieku centieni pieauga, daudz meklējot centrējumus no malām. Vienā no epizodēm pēc Vapnes raidījuma gar vārtiem bumba trāpīja arī pa vārtu pārliktni.

Diemžēl pašā izskaņā ātrajā uzbrukumā FK Auda guva otros vārtus, kas bija noslēdzošie šajā spēlē.

0:2 zaudējums trešā apļa ievadā.

Jānis Beks, Gabriels Kirkils, Kārlis Vilnis, Normunds Uldriķis, Rūdolfs Zeņģis, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Jānis Grīnbergs, Ingars Pūlis, Artjoms Puzirevskis