FK Metta dramatiskā galotnē cīnās neizšķirti pret FK Jelgava

Ievietots 03.08.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FS Jelgava
2 - 2

Pirmdien, 3. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 12. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Zemgales Olimpiskā centra stadiona viesojoties pie FK Jelgava.

Spēles sākumā iniciatīvu laukumā uzreiz pārņēma viesi, pirmajās minūtēs daudz kontrolējot bumbu, kamēr jelgavnieki centās aizskriet pretuzbrukumos.

Daudz spēlējot pozicionāli, mettieši atrada iespēju aizskriet ātrā uzbrukumā un guva vārtus – 16. minūtē Masangane piespēlēja uz ērtās kājas Raimondam Krollim, kurš no 15 metriem trāpīja apakšējā stūrī (1:0)!

Lai gan spēles sākumā FK Metta piederēja liels pārsvars, tomēr pēc gūtajiem vārtiem pazuda spēles pavediens. Arī FK Jelgava aktivizējās un vietām sāka apdraudēt Saulīša sargātos vārtus.

Tomēr rezultāta izlīdzinājumu mettieši atdeva paši – 32. minūtē pēc rupjas kļūdas aizsardzībā mājinieku uzbrucējs Zaharkivs viegli panāca 1:1. Puslaika izskaņā viesi bija enerģiskāki, bet pārtraukumā komandas devās pie neizšķirta.

Otro puslaiku komandas iesāka līdzīgā cīņā, pārmaiņus kontrolējot bumbu un veidojot momentus. Puslaika vidū vienības apmainījās ar bīstamiem momentiem.

Īpaša spriedze izveidojās pēc stūra sitieniem – Masanganes sitienu no tuvas distances atsita Kurakins, bet jelgavnieki burzmā ar vairākiem sitieniem netrāpīja vārtos.

Diemžēl 78. minūtē tieši pēc stūra sitiena FK Jelgava guva otros vārtus, kas nozīmēja dramatisku spēles galotni. Mettieši devās uz priekšu, un jau kompensācijas laikā ar fantastisku sitienu Emīls Birka izrāva neizšķirtu.

Smagā spēlē neizšķirts 2:2.