FK Metta atspēlē divu vārtu deficītu un izrauj uzvaru pret FK Kauno Žalgiris

Ievietots 11.06.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Kauno Žalgiris
2 - 3

Sestdien, 11. jūnijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pārbaudes spēli Lietuvā, viesojoties pie kaimiņvalsts 6. vietas īpašnieces FK Kauno Žalgiris.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā, kurā neliels pārsvars piederēja viesiem.

Lai gan momenti bija abām komandām, 21. minūtē vienīgos vārtus pirmajās 45 minūtēs guva pretinieki pēc stūra sitiena otrā uzbrukuma viļņa.

Otrā puslaika sākumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – vispirms 52. minūtē no vārtu priekšas mājinieki panāca divu vārtu pārsvaru, taču divas minūtes vēlāk Rēķis sita precīzi ar galvu (1:2)!

Arī turpinājumā bija novērojams līdzīgs futbols, kurā nedaudz aktīvāki bija FK Metta futbolisti, kas vainagojās ar otro vārtu guvumu – 73. minūtē Vapne ērti nolika bumbu sev pa sitienam un trāpīja labajā apakšējā vārtu stūrī (2:2)!

Šajā spēlē izdevās ne vien atspēlēšanās, bet arī tika izrauta uzvara – pēdējā minūtē pēc labas izspēles centrējumu soda laukumā veica Laurovs, un no vārtu priekšas precīzi sita pārbaudāmais spēlētājs (3:2)!

Parādīts raksturs un izcīnīta uzvara pārbaudes spēlē Lietuvā!

FK Metta:

Alvis Sorokins, Niklāvs Treimanis, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Gabriels Kirkils, Jānis Grīnbergs, Oskars Vientiess, Kristofers Rēķis, Artjoms Puzirevskis, divi pārbaudāmie spēlētāji