Artūrs Biezais: "Spēles beigās sasteidzām - gribējām pēc iespējas ātrākt tikt uz priekšu."

Ievietots 17.10.20.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 17. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta 22. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, “Celtnieks” stadionā viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirmo puslaiku abas komandas aizvadīja piesardzīgā un līdzīgā cīņā, pārtraukumā dodoties pie bezvārtu neizšķirta.

Otrā puslaika sākumā viesiem piederēja pārsvars, taču, tuvojoties spēles beigām, noraidījumu saņēma Vapne un drīz BFC Daugavpils atklāja rezultātu.

Izskaņā atspēlēšanās neizdevās, un mettieši piedzīvoja zaudējumu izbraukumā ar 0:1.

Pēc aizvadītās spēles savas domas izteica viens no Meistarkomandas treneriem – Artūrs Biezais:

Paldies visiem, kas atbalstīja, arī neesot klātienē Daugavpilī! Atbalsts vienmēr ir jūtams no visa treneru kolektīva un atbalstītājiem, kas nāk uz mūsu spēlēm. Par spēli runājot, gatavojāmies šai spēlei, gatavojāmies, ka spēle būs diezgan līdzvērtīga. Parasti ar BFC Daugavpils ir līdzīgas cīņas, bet diemžēl šoreiz neizdevās uzvarēt. Teikšu godīgi - mums bija liela ticība, ka šodien uzvarēsim un ka spēle noslēgsies mums sekmīgi. Ir bijušas savstarpējās spēles, kur daugavpilieši izvirzās vadībā, un mēs metamies atspēlēties. Šodienas rezultāts liek atcerēties arī aizvadīto sezonu, kad BFC Daugavpils pie līdzvērtīgas spēles spēja panākt to rezultātu. Mums ir gados jauni spēlētāji - kaut kur par daudz gribējām, kaut kur sasteidzām. Varēja redzēt, ka īpaši spēles beigās sasteidzām - gribējām pēc iespējas ātrākt tikt uz priekšu. Izskaņā tās sekundes simtdaļas pietrūka - piespēles nebija precīzas un nevarējām aizķerties līdz bumbai. Visiem spēlētājiem bija liela degsme uzvarēt, gribējām panākt neizšķirtu un skatīties kā beigās panākt uzvaru. Diemžēl izpildīt uzdevumus neizdevās.Artūrs BiezaisFK Metta vārtsargu treneris