Andris Riherts: "Satikās divas komandas, kas spēlē ar ļoti lielu sirdi un vēlēšanos!"

Ievietots 26.06.19.

Savu 19. kārtas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Trešdien, 26. jūnijā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, viesos tiekoties ar BFC Daugavpils.

Spēles pirmajā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja mettieši, kamēr mājnieki meklēja iespējas pretuzbrukumos. Vairākas iespējas bija abām komandām, kuras gan palika nerealizētas.

Otrā puslaika sākumā BFC Daugavpils nerealizēja 11 metru soda sitienu, kamēr turpinājumā, neskatoties uz iniciatīvu rīdzinieku pusē, ļoti daudz momentu izveidojās pie abiem vārtiem, tomēr spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem, kas organizēja šo spēli - atbalsts bija abām komandām. Tāpat paldies spēlētājiem - pašatdeves līmenis bija ļoti augsts abās komandās, tāpat arī momenti un standartsituācijas bija abām vienībām. Tas nozīmē, ka satikās divas komandas, kas spēlē ar ļoti lielu sirdi un vēlēšanos. Rezultāts ir 0:0, lai gan spēle neliecināja, ka tā viss beigsies. Šoreiz, iespējams, nostrādāja meistarības un pacietības jautājums. Arī pieredze patraucēja kādai no komandām izcīnīt uzvaru šajā spēlē. Vēl jāpiebilst, ka abi vārtsargi šodien bija augstā līmenī un glāba savas vienības.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris