Andris Riherts: "Tādas lietas nedrīkst atkārtoties!"

Ievietots 02.07.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 30. jūnijā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā uzņemot Riga FC.

Spēles pirmā puslaika sākumā pretinieki izvirzījās vadībā, pirmajam puslaikam arī noslēdzoties ar rezultātu 0:1.

Otrajā puslaikā kļūdas aizsardzībā neļāva pacīnīties par uzvaru, noslēgumā piedzīvojot zaudējumu Latvijas čempionvienībai ar 0:4.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Pirmā mājas spēle lielā stadionā, cita futbola atmosfēra - tas varbūt radīja nelielu nepārliecību un nervozitāti. Protams, ka sezonas vidū sakrājies arī mentālais un fiziskais nogurums, bet tie nav attaisnojumi zaudējumam ar tik lielu rezultātu, kāds bija spēles beigās. Paldies visiem, kas rada mums šos mazos futbola svētkus - mums kā komandai, treneriem, spēlētājiem ir jāciena darbs, un tādas lietas nedrīkst atkārtoties!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris