Andris Riherts: "Paldies visiem, kuri atnāca un bija noilgojušies pēc futbola"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 18.03.23.

Pirmo spēli 2023. gada sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 18. martā, pirmo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Auda.

Spēles ievadā izcila iespēja bija Correa, bet līdzvērtīgā puslaikā vienīgos vārtus guva FK Auda.

Otrajā puslaikā FK Metta pārņēma iniciatīvu, radīja iespēja, taču, riskējot atspēlēties, pēdējās sekundēs iekritām un ielaidām vēl vienus.

Sezonas ievadā zaudējums ar 0:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies visiem, kuri atnāca un bija noilgojušies pēc futbola! Paldies arī spēlētājiem, ka pildīja to plānu, par kuru vienojāmies. Daudz kur arī sanāca, pietrūka tikai vārtu guvuma, kas pretiniekiem izdevās. Nezinu, ko iepriekšējā dzīvē bija izdarījuši, bet, ja divreiz trāpot pa stabu iet iekšā vārtos, tad tā ir veiksme, nevis meistarība. Jāstrādā pašiem vairāk, lai tā pagrieztos arī mūsu pusē. Tagad izlašu pauze, novēlu spēlētājiem aizvadīt labu posmu izlasēs. Pašiem paredzēta spēle pret Šiauliai FA, bet čempionātā atkal atgriežamies aprīlī. Spēlētāji dažādās pozīcijās? Zinājām, ka pretinieks spēlēs ar trim aizsargiem, tāpēc izvēlējāmies tos, kuri var spēlēt, kā uzbrucēji - Correa, Melnis un Puzirevskis. Katram spēlētājam ir divas pozīcijas, tāpēc varam variēt. Spēlētāji ir labi adaptējušies, un pieredze dažādās pozīcijās nāks par labu nākotnē. Situācija ar traumām? Ceru, ka Vilnis jau būs pilnvērtīgi pieejams uz aprīļa spēlēm, šobrīd nospēlējis tikai 45 minūtes pirmssezonā, tikmēr Normundu izmēģināsim jau nākamajā spēlē pret Šiauliai FA. Momenti? Correa bija pieteikami daudz momenti, turklāt tie bija pietiekami labi. Pelnījis nedaudz dabūt pa ausīm. Kopumā komandā ir laba konkurence, arī starp vārtsargiem, bet visumā gribu izcelt, ka visi puiši labi trenējas, un ar to esmu apmierināts. Ja skatāmies uz papildinājumiem - vienmēr primāri tā ir mūsu akadēmija. Mums ir skaidra filozofija, mēs šeit strādājam, vecāki ved savus bērnus un savējiem jācīnās par vietu mūsu Meistarkomandā. Ja kāds no cita kluba vēlas, vienmēr ir jāiztur konkurence ar šiem spēlētājiem un jābūt labākiem. Šobrīd mums ir Vlads, kurš zina, kādi ir apstākļi, un es ļoti ceru, ka viņš atgriezīsies nacionālajā izlasē un augstāka līmeņa komandā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris