Andris Riherts: "Paldies mūsu faniem, kas atbalsta - fani ir visur klāt!"

Ievietots 20.03.21.

Otro spēli 2021. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 20. martā, Optibet Virslīgas čempionāta 2. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Tukuma pilsētas stadiona mākslīgajā laukumā viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Pirmais puslaiks tika aizvadīts aizraujošā cīņā – puslaika pirmajā pusē vairāki momenti bija jūrmalniekiem, bet otrajā pusē lieliskas iespējas bija mettiešiem.

Otro puslaiku aktīvi iesāka viesi, bet 62. minūtē rezultātu atklāja tieši Spartaks Jūrmala. Atklātā futbola spēlē zaļi-baltajiem izraut vismaz neizšķirtu gan neizdevās (0:1).

Kā jau divām diezgan gados jaunām komandām spēlējot, bija redzams avantūrisks futbols - īpaši spēles beigās radās momenti gan vieniem, gan otriem. Ja godīgi, no mana skata punkta, Spartaks Jūrmala guva ne visai loģiskus vārtus, bet no viņu skata punkta tā noteikti bija laba izspēle uz uzbrucēju, kurš apsteidza aizsargu un guva vārtus. Kopumā spēlētāji centās, pieturējāmies pie tā, kā gribam spēlēt. Esmu spēlētājiem par to pateicīgs. Diemžēl tā atbildība bija pārāk liela, lai parādītu meistarību šādos apstākļos. Lielu pretenziju, protams, nav, bet kāds iegāja spēlē uzreiz, kāds vēlāk, kādam ilgi bija grūtības ieiet ritmā. Bija vajadzīgs laiks, lai parādīto to saspēli, kurai šobrīd gatavojamies. Par uzbrukuma noslēgumu - pirmkārt, Ņerugals divreiz fantastiski glāba pēc sitieniem devītniekā gan pirmajā, gan otrajā puslaikā. Otrkārt - saspēlētība. Pāreja no jauniešu uz pieaugušo čempionātu - te ir ātrums, cita pretestība, tas īsti vēl nav līdz galam galvā nostādījies. Ir arī sava veida satraukums pēdējā laukuma trešdaļā - kurš uzņemsies atbildību, apspēlēt un sist. Pie saviem vārtiem esam krietni augstasinīgāki nekā pie pretinieku soda laukuma. Paldies mūsu faniem, kas atbalsta - fani ir visur klāt. Paldies par to!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris