Andris Riherts: "Paldies līdzjutējiem par atbalstu!"

Ievietots 28.05.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
3 - 1

Svētdien, 28. maijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Jāņa Skrebeļa stadionā viesojoties pie FK Auda.

Vienīgie vārti tika gūti puslaika izskaņā, kad no vārtu priekšas ar galvu vadību ieguva FK Auda (0:1).

Otrā puslaika noslēdzošajā daļā pretinieki guva otros vārtus, izskaņā Fjodorovs vienus vārtus atguva, tomēr drīz pēc tam FK Auda guva arī trešos vārtus.

1:3 zaudējums viesos.

Par spēli pavisam īsi - paldies līdzjutējiem par atbalstu! Šodien varēja redzēt, kā izskatās nogurusi komanda pret svaigu komandu, tā tas arī bija laukumā. Korekcijas puslaikā bija kaut kur saistītas ar to, kā arī vajadzēja dabūt jaudu klāt. Pēc tam, kad tevi piespiež pie sienas, ir vieglāk atraisīties un piespiest pretinieku kaut kur kļūdīties, to arī izdarījām. Bija arī divas kļūdas, kur pretinieki šoreiz sodīja. Grūti saprast kāpēc, bet laikam tas arī saistīts ar noguruma fonu. Tāda ir kalendāra nevienlīdzība šajā laika posmā - sanāk, ka mēs nedēļas vidū spēlējām Eirokausos, bet viņi gaidīja mūsu spēli un atpūtās. Divas dienas mūsu sastāvam ir pietiekami daudz. Tās ir 50 stundas, kurās varētu vairāk patrenēties, atjaunot spēlētājus. Arī tiesnešiem ir vajadzīga pauzīte, lai korektāk varētu pievērsties tiesāšanai, lai nav zaļumballe šodien. Gribu arī apsveikt Latvijas hokeja izlasi, papildlaikā uzvarēja 4:3 pret ASV, bronzas medaļas, manuprāt, Latvijai labs sasniegums. Cepuri nost - raksturs, atspēlēšanās no 2:3, panākta uzvara, tas ir, ko vērts! Bravo, aplausi mūsu hokejistiem un viņu ģimenēm, treneriem, kuri strādājuši, tas ir lielisks sasniegums, ne tā kā mēs šodien šeit spēlējām. Šādu maratonu izturēt, aizbraukt, pacīnīties katrā spēlē - piemērs, ko sports mums dod, ko dod ģimenes, kuras rūpējas par saviem bērniem. Tā ir fantastika, vēlreiz apsveicu! Rītā visiem brīvs, tiem, kuri var atļauties. METTA rīt strādās, jo pēc tam nedēļas vidū ir spēle. Grafiks ir savdabīgs.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris