Andris Riherts: "Novēlu mums veikt pareizās atziņas no šīs spēles!"

Ievietots 22.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Piektdien, 21. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 16. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Arkādijas stadionā viesojoties pie vicelīderes FK RFS.

Pirmā puslaika sākumā un beigās mājinieki ar sitienu ar galvu guva divus vārtus, puslaiku noslēdzot ar 2:0 vadību.

Mettiešiem pagalam neizdevās otrā puslaika sākums, kad tika ielaisti divi vārti.

Turpinājumā Krollis vienus vārtus atguva, bet Ikaunieks ar rikošeta palīdzību uzstādīja gala rezultātu.

FK Metta viesos piekāpjas vienai no turnīra līderēm FK RFS.

Novēlu FK RFS veiksmi Eirokausos, labu noskaņojumu un azartu - vienā spēlē viss var gadīties. Es ceru, ka kāda no Latvijas komandām tiks pāri 1. kārtai, lai viņiem veicas. Par mums - ātri ielaidām gan pirmajā, gan otrajā puslaikā, un savā veidā spriedzi nemaz nespējām radīt. Ja 1. puslaiks bija vispār bez momentiem, tad otrajā pretinieks pie 0:4 ļāva mums arī kaut ko izveidot. Vienus vārtus atsitām, bet vairāk neko ievērības cienīgu neizdevās parādīt šajā spēlē. Novēlu mums veikt pareizās atziņas no šīs spēles un turpināt čempionātu. Runājot par pirmo savstarpējo spēli - tur spēlētājiem bija lielāks azarts acīs. Toreiz spēlētāji gribēja sevi pierādīt, bija gatavi ciest - bet šodien nebijām gatavi ciest. Gribējām parādīt meistarību - brīžiem tā sanāca, bet tie bija uzplaiksnījumi. 11 latvieši sākumsastāvā - tas nebija apzināti. Parādījās viena papildus spēle, kā arī ārzemnieki bija traumēti, kāds vēl nebija gatavs. Kad nonācām iedzinājos 0:4, es zināju, ka spēlētāji ir gatavi visu spēli nospēlēt, bijām atpūtušies un nebija pārslodzes. Tā bija iespēja atrast iekšējos spēkus un visas spēles garumā pierādīt, ka mēs varam pamainīt kaut ko spēlē.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris