Andrejs Gluščuks: "Tiešām ir patīkami fanus vienmēr dzirdēt stadionā!"

Ievietots 20.10.21.

Pirmspēdējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Trešdien, 20. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta pirmspēdējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Jāņa Skredeļa stadionā uzņemot FK RFS.

Pirmajā puslaikā nominālie viesi ieguva 2 vārtu pārsvaru, 38. minūtē pēc stūra sitiena Korotkovs vienus vārtus atguva, bet izskaņā FK RFS guva vēl vienus vārtus (1:3).

Otrā puslaika sākumā pēc labas mettiešu ofensīvas Birka vienus vārtus atguva, tomēr līdz spēles beigām pretinieki guva trīs bezatbildes vārtus, uzstādot gala rezultātu 2:5.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Gribu pateikties METTAs līdzjutējiem, mūsu faniem par lielisko atbalstu! Tiešām ir patīkami viņus vienmēr dzirdēt stadionā! Paldies arī čaļiem, komandai, ka visu spēli pat līdz 93. minūtei centās uzbrukt, spēlēt aktīvi, agresīvi un augstu, neskatoties uz rezultātu, veidoja momentus un centās gūt vēl vārtus, kā arī atspēlēties. Vai ceturtie vārti bija nevietā? Jā, arī pirmajā puslaikā, kad iesitām pie 2:0, tāpat, kad iesitām pie 3:1, bija cerība, izveidoti momenti, bet līdz ko pretinieks guva divu vārtu pārsvaru, tad no tā ir grūtāk izkļūt. Parfjonova debija bija ieplānota, prieks par viņu, bet priecē arī tas, ka, izlaižot sākumsastāvā 9 akadēmijas audzēkņus, mēs spējām pret stiprāko Latvijas komandu parādīt cienīgu sniegumu spēles satura ziņā. Līdz nākamai spēlei ir 10 dienu pauze, vajag šobrīd atjaunoties, jo 4 dienu laikā bija divas spēles pret spēcīgiem pretiniekiem - centīsimies arī noslēdzošajā sezonas spēlē parādīt labu sniegumu!Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris