Andrejs Gluščuks: "Šodien bija novērojamas divas fenomenālas mācības!"

Ievietots 06.05.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 2
FK Tukums 2000/Telms

Piektdien, 6. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Tukums 2000/Telms.

Pirmā puslaika 35 minūtes aizritēja mājinieku zīmē, kuri ieguva 2:0 pārsvaru, taču izskaņā vienus vārtus tukumnieki atguva.

Otrā puslaika sākumā viesi jau panāca 2:2, bet dramatiskā izskaņā 90. minūtē ar 11 metru soda sitienu uzvaru izrāva Lūkass Vapne!

Trešā uzvara šosezon!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Pirmkārt, gribētu apsveikt spēlētājus, līdzjutējus, kluba darbiniekus un treneru štābu ar uzvaru! Otrkārt, gribētos teikt, ka šodien bija novērojamas divas fenomenālas mācības. Pirmā - pie 2:0 nekādā gadījumā nedrīkst atslābt, jo tas ir ļoti slidens rezultāts. Otrā mācība, kas vairāk par pretinieku - esot vairākumā arī ir jādomā par aizsardzību, jo vairākumā arī var ielaist vārtus. Līdz 30. minūtei aizvadījām lielisku nogriezni, guvām vārtus, dominējām, varējām gūt vēl vairāk vārtus. Bet pēc tam sekoja neizskaidrojama aizmigšana, apstāšanās, vārti uz ģērbtuvēm, kas salauza spēli. Atkopties pēc tam bija grūti. Lielā mērā uzņemos atbildību uz sevi, jo, redzot, ka daži spēlētāji krita ārā, bija jāreaģē nekavējoties. Sāku šaubīties, neizgāju uz šādu soli, kas noveda pie 2:2. Izlaidām svaigu uzbrūkošo grupu, kas nostrādāja - agresīvi, aktīvi spēlētāji, iet kontaktā, rada spriedzi pretinieka aizsardzībai.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris