Andrejs Gluščuks: "Visi 19 laukuma spēlētāji, kuri ir komandā, ir gatavi iziet sākumsastāvā!"

Ievietots 02.05.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
3 - 2

Pirmdien, 2. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Mežaparks Sports Village viesojoties pie FK Auda.

Pirmajā puslaikā pēc 11 metru soda sitiena pretinieki izvirzījās vadībā, bet tā izskaņā Bruno Melnis ar lielisku tālsitienu panāca izlīdzinājumu.

Otrā puslaika sākumā Yunusa Muritala panāca vadību zaļi-baltajiem, tomēr FK Auda guva vēl divus vārtus un izrāva uzvaru.

Piedzīvojam zaudējumu 2. apļa ievadā.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Pirmkārt, gribētu apsveikt Futbola skolu METTA, kura šodien svin savu dzimšanas dienu! Par spēli - paldies līdzjutējiem par atbalstu un spēlētājiem par pefekti izpildīto plānu, pašatdevi un azartu, bet diemžēl ar to nepietika, lai izcīnītu uzvaru vai paņemtu punktus. Zaudējām 2:3, tagad varam gatavoties nākamajai spēlei. Visi 19 laukuma spēlētāji, kuri ir komandā, ir gatavi iziet sākumsastāvā un parādīt sevi no labākās puses, ko 1. puslaiks arī apliecināja. Prasījām spēlētājiem vairāk izdarīt tālsitienus, tam veltām laiku arī treniņprocesā, un šodien tas arī nostrādāja. Žēl, ka neizdevās izcīnīt punktus.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris