Andrejs Gluščuks: "Priecājos par debijas vārtu guvējiem!"

Ievietots 13.07.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Otrdien, 13. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot Noah Jūrmala.

Pirmajā puslaikā mettieši guva četrus vārtus, kas pēc 45 minūtēm deva 4:0 vadību.

Otrā puslaika sākumā izcēlās Melnis, bet turpinājumā pa vārtiem pievienoja Kirkils un Puzirevskis, uzstādot gala rezultātu 7:0.

Pārliecinoša uzvara Daugavas stadionā!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Pirmkārt, vispirms vēlos apsveikt visu klubu ar sen gaidītu uzvaru! Prieks par to no treneru štāba puses, gan no administrācijas puses - puiši šodien bija malači! Otrkārt, uzstādījām arī kluba rekordu Virslīgā, gūstot lielāko uzvaru. Treškārt, priecājos par debijas vārtu guvējiem - Baba Musah, Artjomu Puzirevski, Bruno Melni un Gabrielu Kirkilu. Skaidrs, ka zināmu iemeslu dēļ spēle neatbilda tādam saturam, kādam Virslīgai vajadzētu atbilst. Motivācija? Gribējām izlabot vārtu attiecību turnīru tabulā un uz to arī koncentrējāmies. Tomēr gribējām gūt vēl vairāk vārtus!Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris