Andrejs Gluščuks: "Pirmā spēle Daugavas stadionā, ļoti gribējās izcīnīt punktus."

Ievietots 23.05.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 4
Riga FC

Pirmdien, 23. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot Riga FC.

Pirmajā puslaikā tika gūti četri vārti – Kurakins izvirzīja vadībā viesus, Pūlis rezultātu izlīdzināja, bet puslaika izskaņā Riga FC guva divus bezatbildes vārtus (1:3).

Otrā puslaika sākumā Riga FC guva ceturtos vārtus, un līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās.

Pirmajā spēlē Daugavas stadionā piedzīvojam zaudējumu pret trīskārtējiem Latvijas čempioniem.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Rezultāts ir 1:4, ar ko esam sarūgtināti. Kad ir piespēle no malas vai centrējums no malas, stūra sitiens, tad pretinieki atrodas dinamikā. Spēlētāji šajā komandā ir asi un mobili, un, lai gan vienmēr uzsveram, ka jāspēlē cieši, tomēr pie šādas dinamikas esam statiski, un ir grūti tikt līdzi šīm ieskriešanām. Šodien vairāk veicām presingu pretinieka laukuma trešdaļā, kad tas izdevās, vajadzēja ar bumbu izrīkoties precīzāk, aukstasinīgāk, ne tik daudz vazāties un ātrāk atrast partnerus. Uzskatu, ka varējām izspiest no presinga vairāk, jo radās arī momenti, kurus varēja arī realizēt vairāk. Spēlējām ar praktiski optimālo sastāvu, pirmā spēle Daugavas stadionā, ļoti gribējās izcīnīt punktus. Ja dziļā aizsardzības blokā ilgāk būtu noturējuši pretinieku uz nulles, tad būtu daudz vairāk variantu aizķert punktus.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris