Andrejs Gluščuks: "Pavisam divi dažādi puslaiki."

Ievietots 11.05.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
3 - 1

Trešdien, 11. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, LNK Sporta parkā viesojoties pie čempionvienības FK RFS.

Pirmajā puslaikā FK RFS ātri ieguva divu vārtu vadību, kas lika mettiešiem puslaiku noslēgt iedzinējos ar 0:2.

Otrā puslaika sākumā mājinieki palielināja pārsvaru, ātri Melnis vienus vārtus atguva, taču ar to bija par maz, lai atspēlētos šajā spēlē.

Viesos piedzīvojam zaudējumu Latvijas čempioniem.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Par pirmo puslaiku esmu tikai daļēji apmierināts, bet ar otro puslaiku esmu apmierināts. Visiem zināms, ka FK RFS ir bīstami pie standartsituācijām, stūra sitieniem. Maksimāli centāmies spēlētājus brīdināt, lai izvairītos no tiem, jo standarsituācijas var radīt lielu bīstamību. Diemžēl pirmais vai otrais stūra sitiens izrādījās liktenīgs. Pavisam divi dažādi puslaiki - pirmajā apzināti spēlējām pozicionāli aizsardzībā, cerot uz pretuzbrukumiem, kuru gan bija maz un kuriem bija maza efektivitāte. Tikmēr otrajā puslaikā spēlējām agresīvi un presingojām, taču tas reizē ir riskants, enerģisks un iztukšojošs futbols. Puiši tika galā, neskatoties uz saspringto spēļu grafiku, un otrajā puslaikā rezultāts bija 1:1, turklāt izveidojām vēl momentus. Tomēr jāsaka, ka šāda futbola dēļ arī pretinieks daudz vairāk radīja bīstamus momentus.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris