Andrejs Gluščuks: "Paldies līdzjutējiem, kas atbrauca uz spēli!"

Ievietots 17.07.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 17. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, stadionā “Celtnieks” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā nebija daudz vārtu gūšanas iespēju, bet vienu no retajām 27. minūtē izmantoja tieši BFC Daugavpils futbolisti.

Otrā puslaika sākums viesiem pagalam neizdevās – pretinieki ātri panāca trīs vārtu pārsvaru.

Izskaņā FK Metta futbolisti atdzīvojās – Vapne atguva vienus vārtus, aktīvs bija Birka, moments bija Melnim, tomēr bez taustāma rezultāta.

Piedzīvots zaudējums Daugavpilī ar 1:3.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Paldies līdzjutējiem, kas atbrauca uz spēli! Pēc spēles vairāk nekā desmit minūtes aprunājāmies, priecē tas, ka saņemam pilnu atbalstu no faniem. Par pašu spēli runājot - rezultāts sarūgtināja, un spēles saturs daļēji arī. Prieks par to, ka komanda izvēlējās darīt to, ko no viņiem prasījām, bet, iespējams, nespēja realizēt tās lietas līdz galam. Nav noslēpums, ka BFC Daugavpils meklē iespēju atrast piespēli aiz pretinieku galvām. Noteikti arī pretinieks gatavojās un analizēja to, ka mūsu aizsardzības līnija parasti spēlē diezgan augstu. Ja mēs tiktu galā ar visām piespēlēm aiz galvas, nevis kā 2. puslaikā pie otrajiem vārtiem, kas praktiski izšķīra spēles likteni, nespējām kā vajag noreaģēt pēc piespēles, un tas ļoti ietekmēja gala rezultātu. Visu izšķir reaģēšanas ātrums. Ja spēj nolasīt to situāciju, ka ies piespēle aiz galvas, un spēj attiecīgi noreaģēt, tad pretinieka spēlētāju noķersi. Bet, kad palaid garām piespēles brīdi, tur vairs nav iespējams pretinieku noķert. It kā smalkas detaļas, bet ļoti būtiskas. Sinhronas darbības aizsardzībā ir ļoti laikietilpīgs process.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties video (mūsu trenera komentārs un atbildes uz jautājumiem līdz 5:55):