Andrejs Gluščuks: "Paldies faniem, paldies mūsu līdzjutējiem par atbalstu."

Ievietots 26.09.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 26. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Slokas stadionā viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Pirmajā puslaikā uzbrukumā asāki bija mettieši, taču puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā puslaika sākumā viesi bīstami apdraudēja Oša sargātos vārtus, bet izskaņā uzvaru Spartaks Jūrmala komandai izrāva Wamba.

0:1 zaudējums Jūrmalā.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Paldies faniem, paldies mūsu līdzjutējiem par atbalstu, ļoti skanīgi dziedāja, tas ļoti patika! Par spēli grūti komentēt. Jā, daļēji varu piekrist, ka spēle kvalitāte bija laba, daudz izveidoti momenti, daudz nogādātas bumbas soda laukumā. Bet ielaisti vārti 85. minūtē un zaudējums, kas ir nepatīkami. Divu nedēļu pauze pirms spēles? Darbs turpinājās, izvirzītās prasības saglabājās, strādājām pie tiem pašiem principiem un tos pieslīpējām. Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris

Vairāk skaties video zemāk (Andreja Gluščuka komentārs un atbildes uz jautājumiem no 7:05):