Andrejs Gluščuks: "Cerējām nospēlēt veiksmīgāk."

Ievietots 15.05.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 3
Valmiera FC

Svētdien, 15. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot vicečempionus Valmiera FC.

Pirmajā puslaikā divreiz bumbu vārtos raidīja valmierieši, pēc 45 minūtēm iegūstot 2:0 pārsvaru.

Otrajā puslaikā Beks atvairīja Kroļļa 11 metru soda sitienu, bet 85. minūtē pretinieki uzstādīja gala rezultātu – 0:3.

Piedzīvojam zaudējumu pret Virslīgas līdervienību.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Cerējām nospēlēt veiksmīgāk, diemžēl neizdevās. Sagrāve ar 0:3, par ko esam sarūgtināti. Spēles plānu, uzskatu, ka izdevās izpildīt, paldies spēlētājiem par to, bet spēles rezultātu izšķīra situācijas 1 pret 1 aizsardzībā. Netikām galā ar Valmiera FC uzbrucējiem - ātri, tehniski futbolisti, ar ko bija grūtības tikt galā. Prasījām spēlēt augstāk, bet pretinieka nopelns bija sašķelt mūsu presingu. Pirmos vārtus tieši ielaidām pēc tā, ka aizgājām presingā, bet tad, kad viņiem bija brīvas zona, pretinieki uzreiz sodīja, un nonācām 1 pret 1 situācijās ar ātrajiem spēlētājiem.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris