Andrejs Gluščuks: "Abus pirmos vārtus ielaidām, zaudējot balsta pozīciju."

Ievietots 16.08.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Pirmdien, 16. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot Valmiera FC.

Mettieši aizvadīja ļoti neveiksmīgu pirmo puslaiku, ielaižot 4 vārtus un nonākot iedzinējos ar 0:4.

Otrajā puslaikā “izlieto ūdeni sasmelt neizdevās”, spēlei noslēdzoties ar pārliecinošu Valmiera FC uzvaru.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Domāju, ka rezultātu izšķīra 1. puslaikā nepareizi izvēlēts spēles plāns. Ja būtu no pirmajām minūtēm vairāk spēlējuši no aizsardzības, tad rezultāts neizvērstos par tik briesmīgu pasākumu, kā tas sanāca. Domāju, ka netikām galā ar pretinieku rombu un diviem ātri-veiklajiem japāniem, nonokontrolējām līdz galam arī Raimondu. Principā abus pirmos vārtus ielaidām, zaudējot balsta pozīciju. Lai arī precīzi uzminējām pretinieku sastāvu, izvietojumu, tomēr problēma bija tajā, ka mūsu divi balsta pussargi ar to netika galā. Pirmajā puslaikā centāmies spēlēt uz priekšu, ar ātrām pārejām, tādējādi radās lielākas plaisas starp aizsardzības līniju un uzbrūkošajiem spēlētājiem. Otrajā puslaikā centāmies vairāk kontrolēt bumbu, un tas izdevās. Taču ir grūti uzminēt, kurā brīdī, kas labāk būtu strādājis - ātras pārejas vai kontrolēt spēli ar īsām un vidējām piespēlēm. Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris