2. oktobrī jau 33. reizi norisināsies bērnu futbola diena "Ziķeris" (+pieteikšanās noslēgusies)

Ievietots 26.09.22.

Oktobra sākumā norisināsies tradicionālā FS Metta rīkotā bērnu fubola diena “Ziķeris”.

Sportiska un ģimeniska svētdiena – pirmie pieskārieni bumbai, pirmā sajūsma par gūtajiem vārtiem, pirmā tikšanās, uzvara un medaļa! 

Svētdien, 2. oktobrī, prieka emociju pārpildītā futbola gaisotnē Elektrum Olimpiskajā centrā norisināsies tradicionālais Ziķeris.

Bērnu futbola diena norisināsies jau 33. reizi, vienviet pulcējot vairāk nekā 150 bērnu. Pasākuma sākums plkst. 9.00, bet apbalvošana tiek plānota plkst. 13.00.

Ziķeris ir viena no FS Metta pamatvērtībām un senākajām tradīcijām, piedāvājot mazajiem ziķeriem izmēģināt spēkus futbola laukumos.

Šī ir lieliska iespēja īpaši tiem bērniem, kuri futbola gaitas sākuši nesen vai tikai plāno spert pirmos soļus futbolā.

Futbola dienas “ZIĶERIS” mērķis ir iepazīstināt bērnus ar futbola burvību un apbalvot par drosmi un izdošanos.

Pieteikšanās:

  • pieteikt komandu vai spēlētāju var, aizpildot pieteikuma anketu internetā: ŠEIT
  • cita veida informāciju par pasākumu un reģistrāciju var saņemt rakstot: miks.vilkaplaters@fsmetta.lv vai zvanot uz tālruni +371 2 78 24 525

Par pasākuma norisi:

Visi dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2016. – 2018. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi) tiks sadalīti komandās un aizvadīs spēles uz 6 laukumiem formātā 4 pret 4. Laukumos mazie ziķeri spēlēs pret saviem vienaudžiem. Vienas spēles ilgums būs 5 minūtes. Pasākuma beigās notiks visu dalībnieku apbalvošana.

Tāpat mazajiem Ziķeriem būs iespēja izmēģināt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā.

Video atskats no 2019. gada Ziķera: