LFF Laureātu vakara izcilnieku vidū arī mettieši

Miks Vilkaplāters
Ievietots 21.12.18.

Nedēļas vidū aizvadīts Latvijas Futbola federācijas rīkotais “Laureātu vakars”.

Trešdien, 19. decembrī, VEF Kultūras pilī norisinājās tradicionālais Latvijas Futbola federācijas (LFF) Laureātu vakars, kurā ikgadēji sumina aizvadītā gada izcilniekus, pateicoties Latvijas futbola ģimenei par gadā paveikto un futbola attīstībā ieguldītajiem pūliņiem.

Šī gada izcilnieku vidū tika sumināta arī FS Metta sieviešu komandas un Latvijas WU-17 izlases uzbrucēja Nelle Treimane, kura izpelnījusies labākās jaunatnes futbolistes titulu.

Īpašu atzinību saņēmis arī Futbola klubs Metta par labāko digitālo saturu Virslīgas un Sieviešu futbola 1. līgas komandu notikumu atspoguļošanā.

Tāpat jāatzīmē, ka Sieviešu futbola sacensību labāko treneru nominantu vidū bija arī FS Metta sieviešu komandas galvenā trenere Liene Vāciete.

Ir milzīgs prieks un gandarījums saņemt šo apbalvojumu, bet tas nebūtu iespējams bez manas ģimenes, komandas, draugiem un kluba, kas dienu dienā deva atbalstu, tāpēc vēlos pateikties viņiem!Nelle TreimaneFS Metta un Latvijas WU-17 izlases pussardze Lielākais paldies jāsaka visiem tiem, kas ir klubā un arī tiem, kas apkārt! Paldies tiem, kuri rada Mettu un rada izcilu stāstu, kuru mēs varam stāstīt. Paldies arī tiem, kas palīdz radīt saturu, tajā skaitā mūsu atbalstītājiem un partneriem. Īpaši OrangeLV, kuri ļāva šajā sezonā mums izskatīties skaisti uz Daugavas stadiona ekrāna, kā arī sociālajos tīklos!Rihards KrēvicsFK Metta komunikācijas speciālists

LFF pasākuma laureātu kopbilde. Foto: LFF.