Latvijas meiteņu čempionātu uzsākušas FS Metta futbolistes

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.07.21.

Jūlija mēnesī pirmos sabraukumus Latvijas meiteņu futbola čempionātā aizvadījušas FS Metta komandas (Foto: LFF).

Jūlijā spēles Latvijas meiteņu futbola čempionātā uzsākušas FS Metta U-12, U-14 un U-16 futbolistes.

U-12:

FS Metta U-12 futbolistes pirmajā sabraukumā Liepājā izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu.

Ar 11:0 tika pārspēta Liepājas FS komanda, bet ar 6:3 izcīnīta uzvara pret Rīgas FS. Vienīgo zaudējumu mettietes piedzīvoja pret FK Olaine ar 1:5.

Šajā sabraukumā 5 vārtus guva Nikola Gerharde, pa četriem vārtiem Emīlijai Ambainei un Patrīcijai Ādamsonei, tikmēr trīs vārti Katrīnai Ādamsonei.

Pa vieniem vārtiem sabraukumā pievienoja Keita Zviedre un Elizabete Romanova.

U-14:

Mūsu U-14 meitenes pirmajā sabraukumā aizvadīja divas spēles – ar 8:1 pārspēta FK Dinamo Rīga komanda, kā arī izspēlēts 1:1 neizšķirts pret Rīgas FS.

Šajā spēlēs 4 vārti Paulai Dzenei, divus pievienoja Katrīna Garanča, bet pa vieniem Umai Upītei, Keitai Zviedrei un Emīlijai Ružai.

Tikmēr 27. jūlijā mettietes Olainē aizvadīja otro sabraukumu, kurā ar 5:1 pārspēja FK Tukums 2000, kā arī izcīnīts panākums ar 7:0 pret Liepājas FS-2.

Spēlē pret tukumniecēm divus vārtus guva Paula Dzene un Keita Zviedre, bet vienus pievienoja Uma Upīte. Dienas otrajā spēlē trīs vārti Umai Upītei, divi Paulai Dzenei un Keitai Zviedrei.

U-16:

Tikmēr FS Metta vecākās meitenes pirmajā sabraukumā izcīnīja 4 punktus divās spēlēs – ar 4:0 izcīnīta uzvara pret SK Kuorsova/ZAFC, bet izspēlēts 1:1 neizšķirts pret FK Olaine.

Pirmajā sabraukumā divus vārtus guva Emīlija Ruža, bet vienus vārtus pievienoja Elīza Paula Sīpola, Amēlija Lipšāne un Katrīna Garanča.

Novēlam mūsu meitenēm veiksmīgus turpmākos sabraukumus!