Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Ievietots 30.04.19.

Latvijas Jaunatnes čempionātā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Aizvadītajā nedēļā Latvijas Jaunatnes čempionātā spēles aizvadījušas vairākas FS Metta komandas. Turnīra ietvaros pagājušajā nedēļā laukumā devās U-13, U-15 un U-18 B vecuma komandas.

U-13:

Attīstība:

FS Metta/2006 komanda aizvadījusi savu ceturto spēli Attīstības grupā, viesos tiekoties ar Jelgavas BJSS, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 16:0. Četri vārti Kristeram Ramam, bet trīs vārti šajā spēlē Rodrigo Kalniņam.

U-15:

Attīstība:

Attīstības grupā jau piekto spēli aizvadījusi SS Metta komanda, mājās spēkojoties ar Talsu NSS. Šajā spēlē mettieši izcīnīja uzvaru ar 2:1, pa vārtiem gūstot Kārlim Kapaklim un Mārtiņam Saulītim.

Elite:

Elites grupā ceturto spēli aizvadījusi FS Metta komanda, mājās uzņemot BFC DaugavpilsZaļi-baltie pēc pirmā puslaika bija iedzinējos ar 0:1, bet otrajā puslaikā pārņēma iniciatīvu laukumā. Lai gan iespējas bija izraut arī uzvaru, spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1. Vienīgie vārti Edgaram Mičulim.

U-18 B:

Nedēļas vidū ceturto spēli aizvadījusi arī SS Metta U-18 komanda, Meistarības grupā viesos tiekoties ar Rēzeknes FA/BJSS futbolistiem. Otrajā puslaikā, atspēlējoties no 0:2, mettieši izrāva neizšķirtu 2:2. Vārti Kristoferam Kravčenko un Nikam Bergam.