Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Miks Vilkaplāters
Ievietots 07.05.18.

Piedāvājam aizvadītās nedēļas Latvijas Jaunatnes čempionāta apskatu ar FS Metta komandu dalību dažādās vecuma grupās.

Piedāvājam aizvadītās nedēļas Latvijas Jaunatnes čempionāta apskatu ar FS Metta komandu dalību dažādās vecuma grupās.

Piedāvājam FS Metta futbolistu sekmes Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadītajā nedēļā.

Meistarības grupa:

Meistarības grupā savu kārtējo spēli aizvadījusi arī SS Metta U-18 komanda, kas ar 0:2 atzina FK Spartaks/Jūrmalas SS pārākumu.

Elites grupa:

Elites grupā aizvadītajā nedēļā mettiešus pārstāvēja FS Metta U-13, U-14, U-15 un U-16 vecuma grupas futbolisti.

U-13: Latvijas Jaunatnes čempionāta U-13 vecuma grupas B apakšgrupā FS Metta ar 5:2 izbraukumā pārspēja BFC Daugavpils, trīs reize izceļoties Kirilam Zaharovam, bet pa reizei vārtus gūstot Kristapam Grabovskim un Alanam Kangaram.

U-14: Pēc aizvadītā Kazachenok Cup Krievijā, FS Metta U-14 komanda devās uz Ventspili, kur spēkojās ar vietējo FA Ventspils, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 5:1! Trīs vārti Ņikitam Pašņevam, bet pa vieniem Dario Šitam un Bruno Melnim.

U-15: Sestdien, 5.maijā FS Metta komanda Hanzas vidusskolas laukumā tikās ar FK Liepāja vienaudžiem. Šajā spēlē mettieši pārliecinoši izcīnīja uzvaru ar 5:0! Vārtus komandas labā guva Alekss Kaikins, Artjoms Puzirevskis, Kristofers Rēķis, Kārlis Vilnis un Reinis Niks Brenards.

U-16: Aizvadītajā ceturtdienā FS Metta komanda, kuru lielākoties pārstāv U-15 vecuma grupas futbolisti, ar 1:3 viesos piekāpās BFC Daugavpils. Vienīgie vārti Artjoma Puzirevska kontā.