Ceturto spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

Daugavpils FS
2 - 0
FS Metta

Piektdien, 28. augustā, savu ceturto spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījuši mūsu vecākās grupas futbolisti, stadionā “Celtnieks” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirms aizvadītās spēles mettieši ar 7 punktiem ierindojās 5. vietā, bet daugavpilieši atradās līderu grupā ar 9 punktiem. Zaļi-baltie gan bija aizvadījuši par vienu spēli mazāk.

Abām komandām svarīgā spēle iesākās piesardzīgi, un pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā – pārtraukumā komandas devās pie bezvārtu neizšķirta.

Diemžēl mettiešiem otrā puslaika sākums bija neveiksmīgs nogrieznis – 59. un 63. minūtē daugavpilieši guva vārtus, izvirzoties vadībā ar 2:0.

Atspēlēšanās uzdevums bija sarežģīts, taču FS Metta futbolisti uzreiz devās uz priekšu, lai lauztu spēles gaitu.

Tomēr atspēlēties neizdevās, un no Daugavpils tika pārvests zaudējums ar 0:2.

Viena apļa turnīrā šīs spēles rezultāts sarežģī situāciju turnīra tabulā.