FS Metta U-18 komanda otrajā spēlē pārliecinoši pārspēj Riga FC

Ievietots 23.07.20.

Otro spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

Riga FC
1 - 5

Ceturtdien, 23. jūlijā, otro spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījuši mūsu vecākās grupas futbolisti, Skonto stadionā viesojoties pie Riga FC vienaudžiem.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, un nedaudz vairāk bumbu kontrolēja mettieši, tomēr abas komandas piesardzīgi spēlēja aizsardzībā, līdz ar to bīstamu momentu nebija.

Rezultāts tika atklāts 25. minūtē, kad sekoja centrējums no kreisās malas un uz 16 metru atzīmes bumbu apstrādāja Kristofers Rēķis, izdarot neatvairāmu sitienu vārtu kreisajā apakšējā stūrī – 1:0!

Pēc desmit minūtēm Vientiess pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un pretinieki ar 11 metru soda sitienu vienus vārtus atguva, bet 42. minūtē vārtu priekšā izveicīgākais bija Dario Šits, atjaunojot pārsvaru – 2:1!

Veiksmīgs izdevās arī otrā puslaika sākums – 47. minūtē ar lielisku sitienu vārtu devītniekā Bruno Melnis panāca jau divu vārtu pārsvaru. Pie 3:1 pretiniekiem bija pāris labas izdevības, taču teicami vārtos darbojās Jānis Beks.

Kopumā viesi darbojās pietiekami droši, un puslaika otrajā pusē guva vēl divus skaistus vārtus pēc lieliskām izspēlēm – otro reizi precīzs spēlē bija Rēķis, kurš izmantoja filigrānu Vapnes piespēli, bet ar galvu vārtus guva Puzirevskis.

Rezultāts vairs nemainījās, un mettieši otrajā spēlē izcīnīja pārliecinošu uzvaru viesos ar 5:1!