FS Metta U-16 komanda iekļūst SKF Meet The World finālā

Ievietots 31.03.19.

Nedēļas nogalē otro pusfināla spēli „SKF Meet the World” turnīrā aizvadījusi FS Metta U-16 komanda.

3 - 1
Riga FC

Marta noslēgumā atbildes spēli pusfināla kārtā aizvadījusi mūsu U-16 vecuma futbolisti. „SKF Meet The World” ietvaros FS Metta futbolisti sestdien Hanzas vidusskolas laukumā uzņēma Riga FC vienaudžus.

Pirmajā spēlē izcīnījuši uzvaru viesos ar 4:1, FS Metta futbolisti atbildes spēli iesāka droši un pārliecināti, kas deva pozitīvu rezultātu jau pirmajā puslaikā – pa reizei izcēlās Jegors Novikovs un Lūkass Vapne.

Otrajā puslaikā spēle nomierinājās un līdz vārtu guvumam bija jāgaida dueļa izskaņa, kad īsā laikā komandas apmainījās ar gūtajiem vārtiem. Mettiešu rindās otrreiz precīzs bija Lūkass Vapne, un arī otrajā spēlē mūsu futbolisti izcīnīja drošu uzvaru – 3:1.

Līdz ar to FS Metta futbolisti iekļuva turnīra finālā. Finālspēles uzvarētāji balvā iegūs pilnībā apmaksātu ceļazīmi uz Gothia Cup turnīru U-16 vecuma grupā, kas šogad Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notiks no 14. līdz 20. jūlijam.