FS Metta U-14 meiteņu komanda izcīna zeltu Attīstības grupā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 22.08.22.

Noslēdzošās spēles Latvijas jaunatnes čempionātā aizvadījušas FS Metta meiteņu komandas (Foto: LFF).

Aizvadītajā nedēļā noslēdzošās spēles vasaras sacensībās aizvadījušas FS Metta U-10 un U-14 komandas.

U-10:

Mūsu meitenes kopumā aizvadīja trīs sabraukumus Olainē, Ilūkstē un Iecavā, sacenošoties ar FK Olaine, SK Super Nova, SFK Riga, Rēzeknes Novada BJSS, Rēzeknes BJSS, SK Amber Stars, SK Imanta un Rīgas FS vienaudzēm.

Rezultāti šajā vecumā netiek fiksēti, un turnīra noslēgumā visas komandas tika apbalvotas ar medaļām un piemiņas balvām.

U-14:

FS Metta U-14 komanda (2008. gadā dzimušās un jaunākas) piedalījās Attīstības grupas sacensībās, kurās izcīnīja zelta godalgas!

Zaļi-baltās noslēdzošajā sabraukumā ar 6:1 pieveicas Rēzeknes BJSS, kā arī cīnījās neizšķirti 2:2 pret FK Iecava.

Kopumā četros sabraukumos FS Metta futbolistes izcīnīja 6 uzvaras, bet divas reizes cīnījās neizšķirti. Ar 20 punktiem un vārtu attiecību 27:5 tas deva drošu uzvaru sacensībās.

Latvijas jaunatnes čempionāta Top 5 rezultatīvāko spēlētāju sarakstā bija četras mūsu futbolistes – Keita Zviedre ar 11 vārtiem bija rezultatīvākā spēlētāja, 6 vārtus guva Emīlija Ambaine, piecus pievienoja Marija Klementjeva, bet vēl 4 vārti Annikai Vaitai.

25. augustā savas noslēdzošās spēles Latvijas jaunatnes čempionātā aizvadīs FS Metta U-12 meitenes, kuras startē Attīstības grupā un gaidāmajā sabraukumā cīnīsies par godalgotajām vietām.

Apsveicam mūsu meitenes un treneri Alīnu ar vasaras sezonas noslēgumu!