FS Metta U-14 komanda "Ateitis Cup" turnīrā izcīna sudraba medaļas

Miks Vilkaplāters
Ievietots 01.11.21.

Aizvadītās nedēļas nogalē “Ateitis Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta U-14 komanda.

Laika posmā no 29. līdz 31. oktobrim uz Lietuvu devās FS Metta U-14 komanda (2007. gadā dzimušie futbolsti un jaunāki), kuri aizvadīja “Ateitis Cup” turnīru 7 komandu konkurencē.

Pirmajā dienā mettieši izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras pret leišu komandām FK Granitas un FK Ateitis ar 5:0 un 3:0.

Šajās spēlēs trīs vārtus guva Rūdolfs Kļavinskis, divus vārtus Lenards Bērziņš, bet vienus vārtus Daņila Lisenkovs un Gundars Smilškalns, tikmēr vienreiz pretinieki bumbu raidīja savos vārtos.

Otro dienu Maksima Rafaļska un Ņikitas Kovaļčuka vadītā komanda iesāka ar 1:0 uzvaru pret BE1 National FA (vārti Kristapam Mosānam), kam sekoja zaudējums pret zviedru Hammarby IF ar 0:2.

Noslēdzošajā dienā FS Metta futbolisti izcīnīja uzvaras abās spēlēs: 1:0 pret TJK Legion (vārti Daniels Gapliks) un 2:0 pret Baltijos futbolo akademija (vārti Lenards Bērziņš, pretinieki savos vārtos).

Sešās spēlēs izcīnītās piecas uzvaras deva otro vietu un sudraba medaļas – kopējā vārtu attiecība 12:2. FS Metta spēlētājs Lenards Bērziņš tika atzīts par labāko turnīra aizsargu.

Apsveicam mūsu komandu un trenerus ar sudrabu Lietuvā!

Turnīrs ilga trīs dienas un izvērtās ļoti aizraujošs. Katru dienu aizvadījām divas spēles pa 40 minūtēm katru. Izcīnījām piecas uzvaras, bet vienīgo zaudējumu piedzīvojām pret Zviedrijas klubu Hammarby IF ar 0:2, kas deva otro vietu turnīrā. Rūdolfs Kļavinskis izcēlās ar 3 vārtu guvumiem un 4 rezultatīvām piespēlēm, bet Lenards Bērziņš guva 3 vārtus un kļuva par turnīra labāko aizsargu. Man patika, ka visi puiši sevi parādīja no labākās puses gan individuāli, gan kā komanda. Kopā ar treneri Ņikitu izveidojām labu atmosfēru, puiši palīdzēja viens otram un cīnījās līdz galam kartā epizodē. Katru spēli īstenojām tos pašus principus, kurus izmantojām treniņos un čempionāta spēlēs. Izspēlējām no vārtiem, izmantojām augstu presingu, aktīvi darbojāmies ar bumbu un bez. Paldies FS Metta akadēmijai par rasto iespēju puišiem pārbaudīt savus spēkus starptautiskā turnīrā šajā grūtajā laikā!Maksims RafaļskisFS Metta U-14 komandas galvenais treneris